Kontakt

  • adres: Instytut Fizyki
    ul. 75 Pułku Piechoty 1
    41-500 Chorzów
  • tel: (0-32) 349-38-75
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jesteś tutaj:

Stypendia dla doktorantów w ramach projektu NCN

Marzysz o karierze naukowej? Trwa nabór na 2 stypendia doktoranckie przyznawane w ramach projektu NCN "Nano-ograniczenia w jednym i dwóch wymiarach oraz ich wpływ na dynamikę molekularną i zachowania krystalizacyjne materiałów formujących stan szklisty."
Zapraszamy!!!

Szczegóły znajdziesz tutaj

Poprawiono: środa, 20, czerwiec 2018 06:57

Wykłady specjalistyczne

Lista proponowanych wykładów specjalistycznych dostępna tutaj.

 

Uwaga! W roku akademickim 2017/18 wykład Prof. Kołodzieja nie będzie prowadzony.

Poprawiono: środa, 14, czerwiec 2017 12:47

Konkurs na stanowisko doktoranta do realizacji projektu badawczego typu OPUS 9 (ST 3) finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Kierownik projektu dr hab. Sebastian Pawlus ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta (1 pozycja) do realizacji projektu badawczego: Kiedy ciecze można określić jako proste? Badania metodą PVT i szerokopasmowej spektroskopii dielektrycznej wybranych materiałów asocjacyjnych i nie-asocjacyjnych w warunkach wysokiego ciśnienia.

Nazwa jednostki realizującej projekt/miejsce pracy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Instytut Fizyki, Zakład Biofizyki i Fizyki Molekularnej.

Poprawiono: poniedziałek, 20, marzec 2017 09:19

Czytaj więcej...
Free business joomla templates

Distributed by SiteGround