Jesteś tutaj: Konkurs na stanowisko magistranta do realizacji projektu badawczego typu OPUS 9 (ST 3) finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Kierownik projektu dr hab. Sebastian Pawlus ogłasza konkurs na stanowisko magistranta (1 pozycja) do realizacji projektu badawczego: Kiedy ciecze można określić jako proste? Badania metodą PVT i szerokopasmowej spektroskopii dielektrycznej wybranych materiałów asocjacyjnych i nie-asocjacyjnych w warunkach wysokiego ciśnienia.

Nazwa jednostki realizującej projekt/miejsce pracy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Instytut Fizyki, Zakład Biofizyki i Fizyki Molekularnej.

Rozpoczęcie rekrutacji: 3.03.2016 r.

Zakończenie rekrutacji: 31.07.2016 r.

Typ projektu: OPUS 9 (ST 3)

Okres finansowania z projektu: 12 miesiące, początek zatrudnienia –SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2016 r.

Warunki zatrudnienia: kandydat zostanie wyłoniony na podstawie konkursu. Na wniosek Kierownika Projektu zostanie on zatrudniony przez Uniwersytet Śląski. Podczas trwania projektu stypendium będzie wynosiło: 1000 zł/m-c.

Procedura naboru: przeprowadzana będzie zgodnie z zasadami regulaminu przyznawania stypendiów naukowych dla młodych naukowców w projektach badawczych, finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki.

Wymagania kwalifikacyjne:

• Studiowani na kierunku: fizyka, fizyka medyczne, fizyka techniczna, chemia, biofizyka lub pokrewne..
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

CV.
List motywacyjny.
Kwestionariusz osobowy.
Dokumenty proszę przesyłać na adres mailowy kierownika projektu dr hab. Sebastiana Pawlusa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci plików PDF. W tytule prosimy o wpisanie: Konkurs na doktoranta oraz umieszczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).