Jesteś tutaj: Bezpłatne badania wzroku w Pracowni Optometrii i Kontaktologii

Bezpłatne badania wzroku w Pracowni Optometrii i Kontaktologii

Plakat optometria 1 700x906 Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne badania wzroku, które odbywać się będą w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Pracowni Optometrii i Kontaktologii w Chorzowie.

Badania realizowane przez słuchaczy IV semestru studiów podyplomowych na kierunku „Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne Optometria”, w ramach laboratorium do zajęć z przedmiotów „BADANIA OPTOMETRYCZNE cz.3” oraz „SOCZEWKI KONTAKTOWE”.

Badania odbędą się w soboty i niedziele do końca czerwca. Dokładne terminy i godziny widoczne będą w systemie rezerwacji dla poszczególnych gabinetów.

*** W gabinetach od 1 do 3 prowadzone będą badania refrakcji oraz korekcji okularowej pod opieką optometrysty mgr Sylwii Stolarczyk - łącznie dla 108 zarejestrowanych pacjentów.

*** W gabinetach od 4 do 6 prowadzone będą badania pod kątem dopasowania soczewek kontaktowych pod opieką optometrysty mgr Bartosza Tomczaka - łącznie dla 48 zarejestrowanych pacjentów.

Warunkiem rejestracji pod dobór soczewek kontaktowych jest wcześniejsze odbycie wizyty w gabinetach 1 do 3 w celu wykonania badania wzroku (1 lub 2 tygodniowe wyprzedzenie).

Pracownia Optometrii – Sala A/-1/08 (Gabinety 1,2,3). Pracownia Kontaktologii - Sala A/-1/09 (Gabinety 4,5,6).

Link do strony z rezerwacją:

Serdecznie Państwa zapraszam!

Organizator i osoba do kontaktu: mgr Dorota Zygadło (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )